Metody nauki

Metoda nauki dobierana jest pod kątem wieku dziecka

Każda z nich bazuje na sprawdzonych od lat autorytetach w domenie nauczania języka francuskiego najmłodszych i jest dostosowana do umiejętności i możliwości małego ucznia.

Kursy prowadzone są przez lektorów z wysokimi kwalifikacjami pedagogicznymi z doskonałą znajomością języka francuskiego ( również nativ-speakerzy)

Uczestnikom oferujemy bogaty zbiór pomocy dydaktycznych w postaci: książ(ecz)ek i zeszytów ćwiczeń, kaset magnetofonowych, płyt CD, plansz tematycznych, gier edukacyjnych, rysunków i ilustracji i niezliczonej ilości rekwizytów.

W pracy z dziećmi wykorzystujemy także autentyczne francuskie bajki i krótkie filmy animowane

Pory dnia spotkań są dostosowane do możliwości rodziców.