NAUKA DLA MŁODZIEŻY

Zapraszamy młodzież od 10 roku życia !

• Zajęcia odbywają się w naszym ośrodku przy ul. Józefitów 10.
  • W zależności od wieku uczniów, poziomu znajomości języka francuskiego i zapotrzebowania, wykorzystujemy różne metody i materiały dydaktyczne.
  • W zajęciach wykorzystujemy autentyczne teksty i materiały audio i video ( prasa, telewizja, Internet, video-clipy, filmy, piosenki itp.)
  • W przypadku uczniów, którzy uczyli się już francuskiego, grupy są formowane na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej określającej ich poziom opanowania języka.
  • Istnieje możliwość nauki w danej grupie metodą wybraną przez uczniów.

Kurs obejmuje 30 tygodni zajęć
( 30 lub 60 jednostek lekcyjnych ) i jest podzielony na trymestry:

1 października - 20 grudnia
2 stycznia - 14 marca
17 marca - 6 czerwca

Proponujemy również pomoc doraźną w nadrabianiu szkolnych zaległości, w wypracowaniach, zadaniach, tłumaczeniach itp.

Przygotowujemy do matury ustnej i pisemnej z języka francuskiego, jak również egzaminów państwowych DELF i DALF organizowanych przez Instytut Francuski w Krakowie.

Doskonała, doświadczona kadra złożona z nativ- speakerów i filologów jest gwarancją rezultatów osiąganych przez wszystkich naszych uczniów.