NAUKA 6 - 12 LAT W SZKOLE

Kurs w szkole trwa od przełomu września i października do pierwszych dni czerwca. Obejmuje 28 (lub 56) jednostek lekcyjnych. Zajęcia odbywają się raz (lub 2 razy w tygodniu) w grupach 8-12 osobowych, trwają 45 minut i są prowadzone przez doświadczonych lektorów z wykształceniem wyższym językowym i przygotowaniem metodycznym do nauczania języka obcego dzieci.

Minimalna liczba uczniów w grupie wynosi 8 osób.

W zależności od wieku i stopnia zaawansowania danej grupy lektor dobiera odpowiedni zestaw materiałów dydaktycznych (podręcznik, ćwiczenia, dodatkowe materiały w formie elektronicznej).

Opłatę za zajęcia językowe można dokonywać trymestralnie, semestralnie lub za cały rok z góry bezpośrednio na konto naszej Szkoły. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce „Opłaty”.

Na życzenie Rodziców istnieje możliwość zorganizowania niezobowiązującej, bezpłatnej lekcji pokazowej na terenie przedszkola lub szkoły, do której dziecko uczęszcza